Cartellera
Properes projeccions de les nostres pel·lícules
És imprescindible consultar tots els detalls de les projeccions als webs dels cinemes.
A partir del 14 de març
JCA Cinemes Tarragona-Valls (Valls)
17 de març
Cineclub Sala 1 (Vilanova i la Geltrú)
Del 6 d’abril a l’1 de juny (dissabtes)
CaixaFòrum Barcelona
27 i 28 d’abril
Cine Ciutat (Palma)
9 de juny
Teatre Margarida Xirgu (Badalona)
14 de març
Centre Cívic Sant Martí de Provençals (Barcelona)
15 de març
Centre Cívic Vil·la Urània (Barcelona)
16 de març
Centre Cívic Urgell (Barcelona)
Centre Cívic Can Clariana Cultural (Barcelona)
17 de març
Sala Maremar (Barcelona)
Centre Cívic Teixonera (Barcelona)
Sala Polivalent de la Biblioteca (Ametlla del Vallès)
14 de març
Persona – Festival Internacional de Cinema de Drets Humans (Molins de Rei)
13 de juny
Teatre Principal (Inca)
15 de març
Persona – Festival Internacional de Cinema de Drets Humans (Molins de Rei)
16 de març
CaixaFòrum (Girona)
7 i 13 d’abril
Filmoteca de Catalunya (Barcelona)
19 de març
CineBaix (Sant Feliu de Llobregat)
22 de març
Biblioteca Ramon Fernàndez Jurado (Castelldefels)
30 de març
Multicines Manacor
26 de març
Teatre Principal (Inca)
27 de març
Teatre Principal (Inca)
25 de maig
Cinema Catalunya (Terrassa)
26 de maig
Teatre Margarida Xirgu (Badalona)
30 i 31 de març
Filmoteca de Catalunya (Barcelona)
Filmoteca de Catalunya (Barcelona)
5 i 11 de maig
Filmoteca de Catalunya (Barcelona)
8 de maig
Filmoteca de València
30 de novembre
CaixaFòrum València
9 de maig de 2024
Filmoteca de València
12 de juny
Teatre Principal (Inca)
Filmoteca de Catalunya (Barcelona)
1 de novembre
CaixaFòrum (Girona)
Aquestes pel·lícules no tenen cap sessió programada actualment.
9 de març de 2024
Filmoteca de Catalunya (Barcelona)
10 de març
Teatre Margarida Xirgu (Badalona)
24 de gener 2024
Biblioteca Ramon Fernàndez Jurado (Castelldefels)
26 de gener
Centre Cívic Bon Pastor (Barcelona)
27 de gener
Teatre Arniches (Alacant)
Cada diumenge de gener, als Cinemes Girona i Zumzeig de Barcelona
Diumenge 28 de gener
Nina i el secret de l’eriçó (ESTRENA!)
12:00h Cinemes Girona
17:00h Zumzeig Cinecooperativa
21 i 22 de novembre
Filmoteca de València
PREESTRENA!
18 de novembre, a El Meu Primer Festival
Institut Francès (Barcelona)
14 de desembre
Teatre Principal (Inca)
22 de juliol
Filmoteca de Catalunya (Barcelona)
PREESTRENA
10 i 11 de juny
Filmoteca de Catalunya (Barcelona), en el marc de la Mostra Internacional de Films de Dones de Barcelona
21 de maig
Teatre Margarida Xirgu (Badalona)
26 de març
Cineclub Sant Esteve (Sant Esteve de Palautordera)
1 de febrer
Espai Cultural de Sabadell
9 de febrer
Cineclub Adler (Lloret de Mar)
9 de febrer
La Cate Espai Cultural (Figueres)
8 de febrer
Centre Cívic Urgell (Barcelona)
Cinemes Texas (Barcelona)
Dins de la programació estable de CINEXIC:
28 d’octubre
Molí de l’Oli (La Pobla de Segur)
Biblioteca Carles Morató (Solsona)
29 d’octubre
Centre de Lectura (Reus)
30 d’octubre
El Casino de Calaf
Societat Unió Gandesana (Gandesa)
Societat Cultural i Recreativa (Sant Martí Sarroca)
Sala 1 d’octubre (Ponts)
18 de setembre
Teatre Margarida Xirgu (Badalona)
Programació de Cinexic
A partir del 26 de febrer
El Casino (Calaf)
Societat Unió Gandesana (Gandesa)
Cinema Kursaal (Penelles)
Centre de Lectura (Reus)
Biblioteca Municipal Mestre Martí Tauler (Rubí)
Auditori de la Factoria Cultural Coma Cros (Salt)
Societat cultural recreativa el Centre de Sant Martí (Sant Martí Sarroca)
Del 12 de desembre al 30 de gener als Cinemes Girona de Barcelona.
Cinema per als més remenuts i per a tota la família de la mà del Kinosaure
Properes sessions
Diumenge 30 de gener
12:00h El viatge al país de miniatura de No-no
16:30h La meva mare és una goril·la
27 de març
Filmoteca de Catalunya (Bacrelona)
15 de gener
Associació Cultural La Valldigna (València)
28 de novembre
CineBaix (Sant Feliu de Llobregat)
29 de febrer
Espai Tamaia (Barcelona)
29 de febrer
CC Matas i Ramis (Barcelona)
Cines Ocimax (Maó)
12 de gener
Cinemes Texas (Barcelona)
JCA Tarragona-Valls (Valls)
Del 27 d’octubre al 29 de desembre a La Sala del Centre recreatiu de Cassà de la Selva.
Cinema per als més remenuts (2-4 anys) de la mà del Petit Kinosaure
15 de novembre
Cinemes Girona (Barcelona)
16 de novembre
Teatre del Raval (Gandia)
Cinema Armengol (Bellpuig)
Petit CineClub (Manresa)
Del 5 de novembre al 3 de desembre a la Biblioteca Singuerlín – Salvador Cabré de Santa Coloma de Gramenet.
Cinema per als més remenuts (2-4 anys) de la mà del Petit Kinosaure
23 de maig
Cinemes STC (Sant Cugat)
Cine Arinco (Palamós)
23 de juliol
Biblioteca Carles Rahola (Girona)
9 de novembre
Zumzeig Cinecooperativa (Barcelona)
Casal de Cultura (Vacarisses)
Casal de Cultura (Vacarisses)
Cinema Esbarjo – Vil·la Paquita (Cardedeu)
Societat Recreativa La Concòrdia (Sant Sadurní de l’Heura)
Espai Cultural (Sabadell)
7 d’abril
Cinemes Girona (Barcelona)
6 d’abril
Societat La Lliga (Capellades)
20 d’abril
Cinema La Unió Social (Flix)
20 d’abril
Centre del Carme (València)
12 d’abril
Escola Sant Ignasi (Manresa)
17 de juliol
Biblioteca Pública (Tarragona) i Biblioteca Pública (Lleida)
20 de juliol
Societat Recreativa La Concòrdia (Sant Sadurní de l’Heura)
4 i 5 de maig
Cinemes Texas (Barcelona)
Cinema Esbarjo – Vil·la Paquita (Cardedeu)
Cinema Truffaut (Girona)
Cine Alhambra (La Garriga)
28 de febrer
Associació CineBaix (Sant Feliu de Llobregat)
18 d’octubre
Centre Vilarnau (Sant Sadurní d’Anoia)
19 de novembre
Biblioteca Singuerlín – Salvador Cabré (Santa Coloma de Gramenet) dins de la programació del Kinosaure
23 de març
Biblioteca municipal (Sant Quirze del Vallès)
10 de novembre
Cinema La Unió Social (Flix)
3 de novembre
Cinema Truffaut (Girona)
15 i 16 de juny
Filmoteca de Catalunya (Barcelona)
18 de juliol
Biblioteca Carles Rahola (Girona)
3 d’agost
Cineclub (La Garriga)
5 de novembre
Biblioteca Singuerlín – Salvador Cabré (Santa Coloma de Gramenet) dins de la programació del Kinosaure
7 d’abril
Cinema Ribes (St Pere de Ribes)
Cinema Ribes (St Pere de Ribes)
6 de juliol
Societat Recreativa La Concòrdia (Sant Sadurní de l’Heura)
7 de juliol
Centre d’Art Lo Pati (Amposta)
6 i 7 d’abril
Filmoteca de Catalunya (Barcelona)
7 d’abril
Cinema Ribes (St Pere de Ribes) i Cinema Prado (Sitges)
27 d’abril
Biblioteca municipal (Sant Quirze del Vallès)
28 d’abril
Centre del Carme (València)
12 d’abril
Escola Sant Ignasi (Manresa)
12 de maig
Cinema La Unió Social (Flix)
21 de març
L’Estruch (Sabadell)
31 de març
Patronat Teatre Josep Paradera (Premià de Mar)
7 de setembre
Can Roscada (Vilobí d’Onyar)
20 de juny
Cinemes Texas (Barcelona)
11 de juliol
Biblioteca Carles Rahola (Girona)
3 de desembre
Biblioteca Singuerlín – Salvador Cabré (Santa Coloma de Gramenet) dins de la programació del Kinosaure