Cartellera

Properes projeccions de les nostres pel·lícules

És imprescindible consultar tots els detalls de les projeccions als webs dels cinemes.
Al sostre del món

3 d’agost
Societat Recreativa La Concòrdia (Sant Sadurní de l’Heura)

10 de novembre
Casal de Cultura (Vacarisses)

22 de novembre
Centre Vilarnau (Sant Sadurní d’Anoia)

El Bosc de Haquivaqui

3 d’agost
Cineclub (La Garriga)

6 d’octubre
Associació Cultural (Granollers)

13 d’octubre
Casal de Cultura (Vacarisses)

Ocells de pas

11 d’agost
Cinema La Unió Social (Flix)

21 i 22 de setembre
Filmoteca de Catalunya (Barcelona)

13 de desembre
Centre Vilarnau (Sant Sadurní d’Anoia)

El regal de la Molly Monstre
15 de setembre
Casal de Cultura (Vacarisses)
Tipitips

6 d’octubre
Petit CineClub (Manresa)

El regal de la Molly Monstre

18 d’octubre
Centre Vilarnau (Sant Sadurní d’Anoia)

La increïble historia de la pera gegant

9 de novembre
Societat La Lliga (Capellades)

16 de novembre
Petit CineClub (Manresa)

Els caps de drap a la selva de l’arc de Sant Martí
26 d’octubre
Espai Cultural (Sabadell)
16 de novembre
Cine Ciutat (Palma)
Grand Prix i la muntanya dels invents
23 de gener
Petzi i la mar salada

15 de febrer 2020
Societat La Lliga (Capellades)

Aquestes pel·lícules no tenen cap sessió programada actualment.

Estiu i tardor al regne de l’Escampeta
28 d’abril
Cinema Esbarjo – Vil·la Paquita (Cardedeu)
Laban i Labolina
29 de juny
Cinema Catalunya (Terrassa)
7 de juliol
Cinema La Unió Social (Flix)
17 de juliol
Neu i els arbres màgics

15 i 16 de juny
Filmoteca de Catalunya (Barcelona)

18 de juliol
Biblioteca Carles Rahola (Girona)

Phantom Boy

20 de juny
Cinemes Texas (Barcelona)

11 de juliol
Biblioteca Carles Rahola (Girona)

Cançons per a infants i bestioles
19 de maig
El dia minimúsica (Poble Espanyol, Barcelona)
18 i 19 de maig
Cinemes Texas (Barcelona)
Miss Kiet’s Children

23 de maig
Cinemes STC (Sant Cugat)
Cine Arinco (Palamós)

23 de juliol
Biblioteca Carles Rahola (Girona)

El diari de la Florentina

4 i 5 de maig
Cinemes Texas (Barcelona)

20 de juliol
Phantom Boy

20 d’abril
Cinema La Unió Social (Flix)

20 d’abril
Centre del Carme (València)

L’hivern i la primavera el Regne d’Escampeta

12 d’abril
Escola Sant Ignasi (Manresa)

17 de juliol
Biblioteca Pública (Tarragona) i Biblioteca Pública (Lleida)

20 de juliol
Societat Recreativa La Concòrdia (Sant Sadurní de l’Heura)

L’hivern i la primavera el Regne d’Escampeta

7 d’abril
Cinemes Girona (Barcelona)

6 d’abril
Societat La Lliga (Capellades)

L’hivern i la primavera el Regne d’Escampeta

5 de maig
Cinema Ribes (St Pere de Ribes)

25 de maig
Cinema Catalunya (Terrassa)
25 de maig
Martina i la festa d'aniversari

28 de febrer
Associació CineBaix (Sant Feliu de Llobregat)

La petita Anna i el tiet Llargarut

2 de desembre
Zumzeig Cinecooperativa (Barcelona)

El meu amic van Gogh

23 de març
Biblioteca municipal (Sant Quirze del Vallès)

La pista del llac de plata

7 d’abril
Cinema Ribes (St Pere de Ribes)

2 de juny
Cinema Ribes (St Pere de Ribes) i Cinema Prado (Sitges)
2 de juny
Cinema Ribes (St Pere de Ribes)
Les malifetes de l’Emil
21 d’abril
Centre del Carme (València)

6 de juliol
Societat Recreativa La Concòrdia (Sant Sadurní de l’Heura)

7 de juliol
Centre d’Art Lo Pati (Amposta)

Karlsson de les teulades

6 i 7 d’abril
Filmoteca de Catalunya (Barcelona)

7 d’abril
Cinema Ribes (St Pere de Ribes) i Cinema Prado (Sitges)

Laban, el petit fantasma. Quina por!

7 d’abril
Petit CineClub (Manresa)

Un gat a París

27 d’abril
Biblioteca municipal (Sant Quirze del Vallès)

28 d’abril
Centre del Carme (València)

El rei i l'ocell

12 d’abril
Escola Sant Ignasi (Manresa)

12 de maig
Cinema La Unió Social (Flix)

El gat sense por
25 i 26 de maig
Cinemes Texas (Barcelona)
Martina i els ratolins

21 de març
L’Estruch (Sabadell)

31 de març
Patronat Teatre Josep Paradera (Premià de Mar)

La gloria del meu pare
El fantasma de l'avió
Viatge a Melònia
El bosc en perill
Els caps de drap al país on sempre brilla el sol
Els caps de drap a la selva de l’arc de Sant Martí