Cartellera

Properes projeccions de les nostres pel·lícules

És imprescindible consultar tots els detalls de les projeccions als webs dels cinemes.
Bon dia, món!

ESTRENA

23 i 24 d’octubre
Cine Ciutat (Mallorca)

24 d’octubre
Zumzeig Cinecooperativa (Barcelona)

30 d’octubre
La Cumprativa (Llorenç de Penedès)

31 d’octubre
Cinema Catalunya – Amics de la Vall de Ribes (Ribes de Freser)

21 de novembre
GazteFilmFest (versió original)

Un dia de festa 2020

24 d’octubre
Cinema Alhambra (La Garriga)

7 de novembre
Cine Majèstic (Tàrrega)

14 de novembre
Zumzeig Cinecooperativa (Barcelona)

20 de novembre
Cinema Truffaut (Girona)

21 de novembre
JCA Cinemes Lleida Alpicat (Alpicat)

28 de novembre
CineBaix (Sant Feliu de Llobregat)

Fritzi
24 d’octubre
L'univers en miniatura de No-No

14, 17 i 21 de novembre
Cinema Truffaut (Girona)

El regal de la Molly Monstre

15 i 18 d’octubre
Teatre Raval (Castelló)

19 de maig de 2022
Alacant

El Bosc de Haquivaqui

24 d’octubre
Caixaforum (Tarragona)

30 d’octubre
Castelló

28 de desembre
Teatre Margarida Xirgu (Badalona)

Les vides de Marona

13 de novembre
Centre Recreatiu (Cassà de la Selva)

Cançons per a infants i bestioles

10 de desembre
Calaix de cultura

Al sostre del món

30 d’octubre
Caixa Forum (Barcelona)

11 de desembre
Caixa Forum (Barcelona)

El regal de la Molly Monstre

7 de novembre
Teatre Margarida Xirgu (Badalona)

Phantom Boy

5 de desembre
Teatre Margarida Xirgu (Badalona)

Aquestes pel·lícules no tenen cap sessió programada actualment.

Ocells de pas

11 de desembre
Circuit Urgellenc (Balaguer)

La increïble historia de la pera gegant

27 de juny
Cinemes Alhambra (La Garriga)

Els caps de drap a la selva de l’arc de Sant Martí

10 de febrer
Filmoteca (Barcelona)

La petita Anna i el tiet Llargarut

25 d’abril
Ateneu Igualadí (Barcelona)

L’hivern i la primavera el Regne d’Escampeta

27 de març
Filmoteca de Catalunya (Bacrelona)

Petzi i la mar salada

17 d’abril
Centre Recreatiu (Cassà de la Selva)

Grand Prix i la muntanya dels invents
10 d’abril
Cine Ciutat (Palma)
Basia
23 i 24 de gener
Filmoteca  (Barcelona)
Phantom Boy

15 de gener
Associació Cultural La Valldigna (València)

Laban i Labolina
5 i 6 de desembre
11 de desembre
La Patronal (Sant Quirze del Vallès)
El diari de la Florentina

21 de novembre
Plana de l’Om (Manresa)

Tipitips

21 i 22 de novembre
Circuit Urgellenc (Lleida)

Neu i els arbres màgics

22 de febrer
Teatre del Raval (Gandia)

20 de setembre
Cinema La Unió Social (Flix)

Espace

29 de febrer
Espai Tamaia (Barcelona)

29 de febrer
CC Matas i Ramis (Barcelona)

Preestrena 29 de febrer

Festival ANIMAC (Lleida)

1 de març
Cinema Truffaut (Girona)

1 de març
Cinemes Girona (Barcelona)

Primeres solituds

18 de febrer
Cinemes STC (Sant Cugat)

Kinosaure Barcelona

Del 8 de desembre al 2 de febrer als Cinemes Girona de Barcelona.
Cinema per als més remenuts i per a tota la família de la mà del Kinosaure

15 de febrer
Cinema Edison (Granollers)
16 de febrer
Cine Alhambra (La Garriga)

11 de febrer
Centre Cívic Besós (Barcelona)

14 de febrer
Vil·la Urània (Barcelona)

15 de febrer
Auditori Sant Martí (Barcelona)

14 de febrer
CC Barceloneta (Barcelona)

15 de febrer
Societat La Lliga (Capellades)

Estiu i tardor al regne de l’Escampeta
2 de gener
Centre de Cultura Contemporània (Barcelona)

2 de gener
Biblioteca Vapor Badia (Sabadell)

4 de gener
Centre de Cultura Contemporània (Barcelona)

Miss Kiet’s Children
29 de desembre
10 de gener
La Patronal (Sant Quirze del Vallès)
11 de gener
Cines Ocimax (Maó)
Cine Ciutat (Palma)

12 de gener
Cinemes Texas (Barcelona)
JCA Tarragona-Valls (Valls)

Laban, el petit fantasma. Quina por!

15 de desembre
Cinemes Girona (Barcelona) dins de la programació del Kinosaure

13 i 14 de desembre
Teatro España (Santa Eulària des Riu)

14 de desembre
Cines Ocimax (Maó)

15 de desembre
Cinemes Sant Cugat (Sant Cugat del Vallès)
14 de desembre
Cine Ciutat (Palma)
15 de desembre
Cinemón Xic (Lleida)
Cines Ocimax (Palma)
14 i 15 de desembre
Cinemes Texas (Barcelona)
Petit Kinosaure Cassà de la Selva

Del 27 d’octubre al 29 de desembre a La Sala del Centre recreatiu de Cassà de la Selva.
Cinema per als més remenuts (2-4 anys) de la mà del Petit Kinosaure

15 de novembre
Cinemes Girona (Barcelona)

16 de novembre
Teatre del Raval (Gandia)

16 de novembre
Cine Ciutat (Palma)
20 de novembre
Cinema Armengol (Bellpuig)
16 de novembre
Petit CineClub (Manresa)
20 de desembre
Petit Kinosaure Santa Coloma de Gramenet

Del 5 de novembre al 3 de desembre a la Biblioteca Singuerlín – Salvador Cabré de Santa Coloma de Gramenet.
Cinema per als més remenuts (2-4 anys) de la mà del Petit Kinosaure

23 de maig
Cinemes STC (Sant Cugat)
Cine Arinco (Palamós)

23 de juliol
Biblioteca Carles Rahola (Girona)

9 de novembre
Zumzeig Cinecooperativa (Barcelona)

29 de juny
Cinema Catalunya (Terrassa)
10 de novembre
Casal de Cultura (Vacarisses)
17 de juliol
13 d’octubre
Casal de Cultura (Vacarisses)
28 d’abril
Cinema Esbarjo – Vil·la Paquita (Cardedeu)
3 d’agost
Societat Recreativa La Concòrdia (Sant Sadurní de l’Heura)
26 d’octubre
Espai Cultural (Sabadell)
L’hivern i la primavera el Regne d’Escampeta

9 de febrer
Cineclub Adler (Lloret de Mar)

9 de febrer
La Cate Espai Cultural (Figueres)

8 de febrer
Centre Cívic Urgell (Barcelona)

7 de febrer
La Patronal (Sant Quirze del Vallès)
8 i 9 de febrer
Cinemes Texas (Barcelona)
9 de febrer
L’hivern i la primavera el Regne d’Escampeta

7 d’abril
Cinemes Girona (Barcelona)

6 d’abril
Societat La Lliga (Capellades)

20 d’abril
Cinema La Unió Social (Flix)

20 d’abril
Centre del Carme (València)

12 d’abril
Escola Sant Ignasi (Manresa)

17 de juliol
Biblioteca Pública (Tarragona) i Biblioteca Pública (Lleida)

20 de juliol
Societat Recreativa La Concòrdia (Sant Sadurní de l’Heura)

4 i 5 de maig
Cinemes Texas (Barcelona)

20 de juliol
Properament a:
Martina i la festa d'aniversari

28 de febrer
Associació CineBaix (Sant Feliu de Llobregat)

18 d’octubre
Centre Vilarnau (Sant Sadurní d’Anoia)

19 de novembre
Biblioteca Singuerlín – Salvador Cabré (Santa Coloma de Gramenet) dins de la programació del Kinosaure

El meu amic van Gogh

23 de març
Biblioteca municipal (Sant Quirze del Vallès)

10 de novembre
Cinema La Unió Social (Flix)

3 de novembre
Cinema Truffaut (Girona)

15 i 16 de juny
Filmoteca de Catalunya (Barcelona)

18 de juliol
Biblioteca Carles Rahola (Girona)

3 d’agost
Cineclub (La Garriga)

5 de novembre
Biblioteca Singuerlín – Salvador Cabré (Santa Coloma de Gramenet) dins de la programació del Kinosaure

 

La pista del llac de plata

7 d’abril
Cinema Ribes (St Pere de Ribes)

2 de juny
Cinema Ribes (St Pere de Ribes) i Cinema Prado (Sitges)
2 de juny
Cinema Ribes (St Pere de Ribes)
Les malifetes de l’Emil
21 d’abril
Centre del Carme (València)

6 de juliol
Societat Recreativa La Concòrdia (Sant Sadurní de l’Heura)

7 de juliol
Centre d’Art Lo Pati (Amposta)

Karlsson de les teulades

6 i 7 d’abril
Filmoteca de Catalunya (Barcelona)

7 d’abril
Cinema Ribes (St Pere de Ribes) i Cinema Prado (Sitges)

Un gat a París

27 d’abril
Biblioteca municipal (Sant Quirze del Vallès)

28 d’abril
Centre del Carme (València)

El rei i l'ocell

12 d’abril
Escola Sant Ignasi (Manresa)

12 de maig
Cinema La Unió Social (Flix)

El gat sense por
25 i 26 de maig
Cinemes Texas (Barcelona)
Martina i els ratolins

21 de març
L’Estruch (Sabadell)

31 de març
Patronat Teatre Josep Paradera (Premià de Mar)

La gloria del meu pare

7 de setembre
Can Roscada (Vilobí d’Onyar)

El fantasma de l'avió

20 de juny
Cinemes Texas (Barcelona)

11 de juliol
Biblioteca Carles Rahola (Girona)

Viatge a Melònia
El bosc en perill

3 de desembre
Biblioteca Singuerlín – Salvador Cabré (Santa Coloma de Gramenet) dins de la programació del Kinosaure

Els caps de drap al país on sempre brilla el sol
Els caps de drap a la selva de l’arc de Sant Martí