Cartellera

Properes projeccions de les nostres pel·lícules

És imprescindible consultar tots els detalls de les projeccions als webs dels cinemes.
Ocells de pas

21 i 22 de setembre
Filmoteca de Catalunya (Barcelona)

24 d’octubre
Centre Cultural (Terrassa)

13 de desembre
Centre Vilarnau (Sant Sadurní d’Anoia)

Basia

ESTRENA 27 de setembre

Cinemes Girona (Barcelona)
CineBaix (Sant Feliu de Llobregat)

 

El Bosc de Haquivaqui

28 de setembre
Zumzeig Cinecooperativa (Barcelona)

6 d’octubre
Associació Cultural (Granollers)

13 d’octubre
Casal de Cultura (Vacarisses)

14 de desembre
Cine Ciutat (Palma)
Tipitips

6 d’octubre
Petit CineClub (Manresa)

El regal de la Molly Monstre

6 d’octubre
Cineclub (Vic)

17 d’octubre
Centre Cultural (Terrassa)

18 d’octubre
Centre Vilarnau (Sant Sadurní d’Anoia)

Els caps de drap a la selva de l’arc de Sant Martí
26 d’octubre
Espai Cultural (Sabadell)
16 de novembre
Cine Ciutat (Palma)
La increïble historia de la pera gegant

9 de novembre
Societat La Lliga (Capellades)

16 de novembre
Petit CineClub (Manresa)

12 de gener
Cineclub (Vic)

Al sostre del món

10 de novembre
Casal de Cultura (Vacarisses)

22 de novembre
Centre Vilarnau (Sant Sadurní d’Anoia)

Jacob, Mimi i els gossos del barri

ESTRENA a partir del 29 de novembre

Preestrena 10 de novembre
Grand Prix i la muntanya dels invents
23 de gener
Petzi i la mar salada

15 de febrer 2020
Societat La Lliga (Capellades)

Aquestes pel·lícules no tenen cap sessió programada actualment.

Estiu i tardor al regne de l’Escampeta
28 d’abril
Cinema Esbarjo – Vil·la Paquita (Cardedeu)
3 d’agost
Societat Recreativa La Concòrdia (Sant Sadurní de l’Heura)
Laban i Labolina
29 de juny
Cinema Catalunya (Terrassa)
7 de juliol
Cinema La Unió Social (Flix)
17 de juliol
El regal de la Molly Monstre
15 de setembre
Casal de Cultura (Vacarisses)
Neu i els arbres màgics

15 i 16 de juny
Filmoteca de Catalunya (Barcelona)

18 de juliol
Biblioteca Carles Rahola (Girona)

3 d’agost
Cineclub (La Garriga)

Phantom Boy

20 de juny
Cinemes Texas (Barcelona)

11 de juliol
Biblioteca Carles Rahola (Girona)

11 d’agost
Cinema La Unió Social (Flix)

Cançons per a infants i bestioles
Properament a:
Miss Kiet’s Children

23 de maig
Cinemes STC (Sant Cugat)
Cine Arinco (Palamós)

23 de juliol
Biblioteca Carles Rahola (Girona)

El diari de la Florentina

4 i 5 de maig
Cinemes Texas (Barcelona)

20 de juliol
Phantom Boy

20 d’abril
Cinema La Unió Social (Flix)

20 d’abril
Centre del Carme (València)

L’hivern i la primavera el Regne d’Escampeta

12 d’abril
Escola Sant Ignasi (Manresa)

17 de juliol
Biblioteca Pública (Tarragona) i Biblioteca Pública (Lleida)

20 de juliol
Societat Recreativa La Concòrdia (Sant Sadurní de l’Heura)

L’hivern i la primavera el Regne d’Escampeta

7 d’abril
Cinemes Girona (Barcelona)

6 d’abril
Societat La Lliga (Capellades)

L’hivern i la primavera el Regne d’Escampeta

5 de maig
Cinema Ribes (St Pere de Ribes)

25 de maig
Cinema Catalunya (Terrassa)
25 de maig
Martina i la festa d'aniversari

28 de febrer
Associació CineBaix (Sant Feliu de Llobregat)

18 d’octubre
Centre Vilarnau (Sant Sadurní d’Anoia)

La petita Anna i el tiet Llargarut

2 de desembre
Zumzeig Cinecooperativa (Barcelona)

El meu amic van Gogh

23 de març
Biblioteca municipal (Sant Quirze del Vallès)

La pista del llac de plata

7 d’abril
Cinema Ribes (St Pere de Ribes)

2 de juny
Cinema Ribes (St Pere de Ribes) i Cinema Prado (Sitges)
2 de juny
Cinema Ribes (St Pere de Ribes)
Les malifetes de l’Emil
21 d’abril
Centre del Carme (València)

6 de juliol
Societat Recreativa La Concòrdia (Sant Sadurní de l’Heura)

7 de juliol
Centre d’Art Lo Pati (Amposta)

Karlsson de les teulades

6 i 7 d’abril
Filmoteca de Catalunya (Barcelona)

7 d’abril
Cinema Ribes (St Pere de Ribes) i Cinema Prado (Sitges)

Laban, el petit fantasma. Quina por!

7 d’abril
Petit CineClub (Manresa)

Un gat a París

27 d’abril
Biblioteca municipal (Sant Quirze del Vallès)

28 d’abril
Centre del Carme (València)

El rei i l'ocell

12 d’abril
Escola Sant Ignasi (Manresa)

12 de maig
Cinema La Unió Social (Flix)

El gat sense por
25 i 26 de maig
Cinemes Texas (Barcelona)
Martina i els ratolins

21 de març
L’Estruch (Sabadell)

31 de març
Patronat Teatre Josep Paradera (Premià de Mar)

La gloria del meu pare

7 de setembre
Can Roscada (Vilobí d’Onyar)

El fantasma de l'avió
Viatge a Melònia
El bosc en perill
Els caps de drap al país on sempre brilla el sol
Els caps de drap a la selva de l’arc de Sant Martí